Usługi2016-11-27T11:51:11+00:00

Oferta
Zobacz co potrafi ASF Studio!

KOMPLEKSOWE USŁUGI W ZAKRESIE PRODUKCJI FILMÓW & VIDEO

OD POMYSŁU AŻ DO KOŃCOWEGO PRODUKTU

spoty telewizyjne lub krótkie filmy reklamowe do internetu - ASF Studio zapewnia najwyższą jakość zarówno pod względem estetycznym jak i technilogicznym.
ASF Studio spcjalizuje się w reklamach o tematyce sportowej i outdoorowej.

Każdy rodzaj video jaki potrzebujesz na Faceeboka, Youtube'a czy Twittera - ASF Studio dopasuje film do wymagań Twoich internetowych widzów.

ASF Studio posiada doświadczenie w produkcji dokumentów (długo i krótkometrażowych). W każdy temat zagłębiamy się z maksymalną uwagą, zaopatrzeni w nowoczesny sprzęt do produkcji filmowej.

Czerpiąc z ponad 5 lat doświadczenia, wiemy jak stworzyć zapierający dech w piersiach film podkreślający istotę i emocje danego sportu.

Mamy na swoim koncie wiele reportaży z imprez i zawodów sportowych! Zrobimy wszystko co możliwe by jak najlepiej przekazać atmosferę, emocje i kluczowe momenty danego wydarzenia. A potem zmontujemy to w niebanalny sposób.

W każdym nowym projekcie muzycznym stawiamy sobie nowe wyzwania by kreatywnie przedstawić dany utwór w formie filmowej.

Odpowiednie narzędzia dopasowane do Twoich potrzeb

preprodukcja

Pilnujemy by wstępna wizja i pomysły przekształciły się w konkretny scenariusz. Zapewniamy również kompleksowe opracowanie planu pracy, tak by końcowy produkt odpowiadał potrzebom wymagającego klienta.

usługi operatorskie

Praca operatora obrazu, od etapu scenopisu po korekcję barwną, w ogromnym stopniu wpływa na jakość filmu. By stworzyć niebanalne zdjęcia korzystamy z najnowszych kamer oraz różnorodnego sprzętu filmowego, od mini-kamer POV po drony.

produkcja

Zorganizowanie niezbędnego sprzętu i ekipy, organizacja planu, ustalanie lokacji, umawianie terminów, tworzenie kosztorysów - spokojnie, zajmiemy się tym.

montaż i postprodukcja

Kompleksowa obsługa w zakresie montażu, korekcji barwnej, animacji czy efektów wizualnych - to co potrzebne by stworzyć produkt odpowiadający potrzebom klienta.

FILMOWANIE Z DRONA

Kliknij i dowiedz się więcej o nagrywaniu ujęć z powietrza

WYPOŻYCZANIE SPRZĘTU FILMOWEGO

Kliknij i dowiedz się jaki sprzęt z naszej oferty możesz wykorzystać do swoich projektów